Bordslampa rokokostil
2015-05-05
309470
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, rokokostil, patinerad zinklegering, höjd ca 56 cm, medföljer lampskärm
Lagningar, slitage