Målning
2015-05-05
309463
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Landskap med hus, olja på duk, 69x98 cm
Skev