Triptyk
2015-05-05
309416
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Samtida, triptyk), Kompositioner, signerade, akryl på duk, ca 80x40 cm vardera
Ytskador