Huggare
2015-05-28
309414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HUGGARE, 3 st, brittiska, 1800-talets mitt, tveeggade klingor, 2 ej tillhörande baljor, längd omkring 65 cm
Slitage