Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
P TOFT (1900-tal): Marin målning, signerad, olja på duk, P Toft 192?, olja på duk, 53x70
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
309408
2015-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner