Slagbord 1800-tal
2015-05-05
309363
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, sarg med lådor, höjd ca 75, 171x102 cm
Slitage, kompletterat