Oljemålning Kliuchnikov
2015-05-05
309340
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad o daterad 1-2, ca 40X32 cm, oramad