Acke Åslund
2015-05-05
309289
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): "Mejtens gränd", Södermalm i Stockholm, monogramsignerad och daterad A Å 1950, krita, 23X29 cm