Philip von Schantz
2015-05-05
309253
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med lökar, signerad och daterad v Schantz -80, färglitografi, 55x190, ca bildmått 50x75 cm
Smärre hanteringsveck