James Coignard
2015-05-05
309252
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 23/75, färgcarborundum med applikation 68x50 cm