Klubbat för:
7 600 SEK
6 000 SEK
SKÅL, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor i famille verte med motiv av tuppar i trädgård, höjd ca 9,5, diameter ca 20 cm
Fotringen med skador och lagning, färgbortfall
309225
2015-05-04