Silverfat 2 st
2015-05-04
309200
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st., silver, brätten i rokokostil, varav en Göteborg 1920 samt ett med imortstämplar, diameter ca 20 resp 20,5 cm, total vikt 434 g
Repor, smärre slitage