Maurice Cockrill oljemålning
2015-05-04
309178
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MAURICE COCKRILL (1936-2013): Two Heads, signerad och daterad på baksidan Maurice Cockrill 1984, olja på pannå, 57x62 cm