Kanna silver Moskva 1900-talets mitt
2015-05-14
309124
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANNA, silver, Moskva 1900-talets mitt, rund, uppåt avsmalnande, niellodekor, invändigt förgylld, höjd 10 cm, vikt ca 135 g