Mortlar
2015-05-04
309116
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MORTLAR, 2 st, i brons, med pistill, brons, 17/1800-tal, höjd 11 resp 11,5 cm
Slitage