Einar Forseth Hanna Pauli
2015-05-04
309103
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): "Hanna Pauli", signerad E Fo, 1930-40-tal, tusch på smörpapper, 27x19 cm, oramad,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Skador