Flintlåspistol
2015-05-28
309101
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1800-talets början, valnötsstock med mässingsbeslag, längd 40 cm
Slitage