Ragnar Persson oljemålning
2015-05-14
309094
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Flickporträtt, monogramsignerad RP, olja på pannå, 27,5 x 23 cm.