Märta Måås Fjetterström, "Renaissance", draperi

Märta Måås Fjetterström,
Märta Måås Fjetterström,
Märta Måås Fjetterström,
Märta Måås Fjetterström,

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Renaissance", draperi, formgivet 1913-19, rölakan, signerad MMF, tillverkat före 1942, 168 x 98 cm

mindre skador och slitage

309074

2015-05-04