Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, mahoghny med svärtade detaljer, pendeln i form av en jugendkvinna, höjd ca 97x39,5cm
skador, lösa delar
309047
2015-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här