Esaias Thorén oljemålning
2015-05-04
309035
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med torso, signerad E. Thorén, olja på pannå, 31x40 cm