Taklampa 1960-tal
2015-05-03
308977
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, 3 ljuspunkter, fomgjuten plast, stomme i mässing, höjd ca 37, diameter 48 cm
Slitage