Pall gustaviansk stil
2015-05-03
308971
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PALL, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålad, fårskinnsimiterad sits, runda kannelerade ben, dekor av fleuroner, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage