Hydman-Vallien
2015-05-03
308963
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, litografi, bladmått 60x44 cm, oramad