Peter Dahl
2015-05-03
308955
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad