Jockum Nordström
2015-05-03
308945
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 226/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad