Jockum Nordström
2015-05-03
308944
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 159/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm, oramad