Berndt Friberg vas

Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas
Berndt Friberg vas

Klubbat för:

19 000 SEK

8 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, gul harpälsglasyr, signerad Friberg, studiohand, höjd ca 33,5 cm

Obetydliga repor

308895

2015-05-03