Klubbat för:
19 000 SEK
8 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, gul harpälsglasyr, signerad Friberg, studiohand, höjd ca 33,5 cm
Obetydliga repor
308895
2015-05-03