Yrjö Edelmann
2015-05-03
308867
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm