Väggplakett Stig Lindberg
2015-05-02
308800
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG , väggplakett, glaserat stengods, Gustavsberg, motiv med par hållandes lagerkransar, signerad Stig L., mäskt Gustavsberg på baksidan, ca 28x27 cm
Ett nagg