Bägare silver
2015-05-19
308783
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BÄGARE, silver, otydliga stämplar, svisselerad dekor samt vågband i relief vid fotkant och mynning, höjd ca 14,5 cm, vikt ca 149 g
Slitage, bucklor, fotkant med bristning och skada