Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, s.k. Dantestol, 1900-talets första hälft, skuren dekor med lejonhuvuden, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Lagningar, klädseln med skador och slitage
308772
2015-05-02