Fällbord 1800-tal
2015-05-01
308700
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanerad i alrot, på tredelad fot, diameter ca 75,5, höjd ca 74 cm
Slitage, träbortfall, fanérresningar samt lagningar på skiva