Ljuskrona gustaviansk stil
2015-05-01
308665
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, 4 ljusarmar, elektrifierad, olikslipade prismor, stomme i mässing, diameter ca 47, höjd ca 60 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas