Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP, med låda, rokokostil, 1900-tal, fanérat i alm med intarsia och metallbeslag, höjd ca 78, 56x41 cm
Slitage
308602
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här