Hadar Jönzén oljemålning
2015-05-01
308592
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HADAR JÖNZÉN (1885-1977): Skogsstig, signerad H. Jönzén, olja på pannå, ca 50x61 cm