Leo Holmgren, Kvinnlig akt
2015-05-01
308582
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEO HOLMGREN (1904-1990): Kvinnlig akt,
stämpelsignerad Leo Holmgren, terrakotta, höjd ca 47,5 cm
Foten med lagningi