Elias Erdtman oljemålning
2015-05-01
308570
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Ruin, signerad E. Erdtman, olja på duk, ca 36x43 cm