Ragnar Alyre oljemålning
2015-05-01
308568
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNAR ALYRE (1894-1975): Klippor, signerad och daterad Alyre 1920, olja på pannå, ca 40x41 cm