Fiskbassäng 1900-tal
2015-04-30
308536
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FISKBASSÄNG, 1900-talets andra hälft, Kina, porslin, dekor i polykrom bemålning i kantontyp, höjd ca 30 cm