Gunnar Zetterström oljemålning
2015-05-03
308524
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Utsikt från Slussen, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 41x54 cm