Vaser 1800-tal
2015-04-30
308516
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VASER, 1 par, 1800-tal, Kina, porslin, dekor i underglasyrblått, ca 20 cm
En mynning med nagg, tillverkningsdefekter