Pilgrimsflaska 1800-tal
2015-04-30
308512
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, Kina, porslin, dekor i underglasyrblått av bladslingor och drakar, höjd ca 21,5 cm
En hänkel med lagning