Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-tal, nyrenässans, mahogny, profilerad skiva, kannelerade ben, låda i sarg, på hjultrissor i mässing, höjd ca 68, 76,5X48 cm
Slitage, fanérskador, spricka, nyckel saknas
308502
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här