Ellis Wallin oljemålning
2015-05-01
308494
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Det sista lövet", signerad och daterad Ellis Wallin -53, olja på duk, 38x46 cm