Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-04-30
308474
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med frukter, signerad A Minguet, olja på duk, 22x26,5 cm