Karl Bergman oljemålning
2015-04-30
308450
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Fjällgatan, otydligt signerad, olja på duk, ca 50 x 60 cm
Dukskador