Bord design Henry Boberg
2015-04-30
308441
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 2 st., på pelarfot, 1960-tal, signerade Henry Boberg Gränna, björkrot och päron, höjd ca 66 cm