Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-05-03
308419
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola, 1800-tal): Figurscen, olja på pannå, 17,5x14 cm