Koppar fat Kina
2015-04-30
308379
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR, 2 st, FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger samt underglasyrblått
Sprickor och nagg